Motto:

Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym - Ks. Jan Twardowski

Misja Szpitala:

Kształcić i Leczyć na najwyższym poziomie

Biuro Obslugi Pacjenta

Od poniedziałku do Piątku / 7:00 - 14:30 / tel. 32 370-45-31

Dzień Dziecka w SK1 Zabrze

Z okazji Dnia Dziecka  dnia 5 czerwca  wszystkim najmłodszym pacjentom naszego Szpitala zostały rozdane prezenty. Każde dziecko dostało upominek, czasami nawet taki, o którym marzyło.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli  Zespołu  Szkół Nr 10  z  Zabrza nasi milusińscy mogli przenieść się w  bajkowy świat Jana Brzechwy uczestnicząc  w   przedstawieniu  przygotowanym specjalnie  dla nich przez młodzież . Śmiechu i zabawy było co niemiara!
Serdecznie dziękujemy Uczniom i Nauczycielom za poświęcenie swojego wolnego  czasu, a  Ludziom Dobrego Serca, którzy każdorazowo wspierają nas w  zakupie prezentów dla dzieci -  DZIĘKUJEMY za to , że są za nami zawsze,  kiedy ich potrzebujemy.
Dodatkowo dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie uczestnictwo w warsztatach ceramicznych zorganizowanych specjalnie dla nich 12 czerwca br.
Dzień Dziecka w SK1 Zabrze